RegistráciaPrihlásiť

Rébus

okres Nitrarap |Web

!!!VITAJ!!!
Vitaj na tomto hudobnom profile, či už si naňho klikol cielene, či si sa sem dostal úplne náhodne :)

O MNE:
Keby som mal písať o mojej tvorbe tak by to bolo asi na dlho, pretože moja 3ročná hudobná "púť" je vydláždená 5 domácimi počinmi (kvázi albummi), kde je však slabý zvuk, no nechcel som hneď len tak zbrkle do štúdia a tak som piloval lyriku a najmä flow. V týchto 5 albumoch je cca 70 trekov (vrátane spoluprác a beatov robených "čisto" pre mňa) takže to bol len taký, niečo ako, rozjazd.
Neskôr som sa rozhodol nahrať niečo aj v štúdiu, keď som sa na to už cítil - hovorím o mojom EP "Evidentný Posun", ktoré obsahuje 13 plnohodnotných
trekov. EP môžeš stiahnuť na:
www.megaupload.com/?d=KOGZ0YP8
Neskôr sme spravili Maxisingel "Uhol Pohľadu", kde sme sa pokúsili o beatboxovo-rapovú fúziu v niekoľkých trekoch. O beatboxovú stránku veci sa postaral Alex a produkčne tento počin zastrešil Fanatik. Maxisingel môžeš stiahnuť na:
www.multiupload.com/SF0XKTMRWU

V súčasnosti pracujem na štúdiovom albume, kde sa predstavia ľudia ako: Abe (H16), Smart (Gramo Rokkaz), Fosco Alma (MAAT), Palio, Kynetik, Branco, Macro, WaWro, Nytomas a mnoho ďaľších.

Postupom času prišli i vystúpenia, kde môj rap sprevádzala i beatboxová show Alexa s Dávidom. Beatbox je zakomponovaný do nášho vystúpenia, no hlavnou jeho osou stále ostáva rap.

Pozri si profil, vypočuj skladby a keď oslovia kľudne sa ozvy ... a nezabudni počúvať srdcom!

KONTAKT:
MôJ FANSIDE A CELÚ MOJU TVORBU S NAJNOVŠÍMI INFORMÁCIAMI NÁJDEŠ NA:
www.facebook.com/pages/Rébus/118133274893897
OFICIÁLNY YOUTUBE CHANNEL:
www.youtube.com/derboss111

Viac informáciíMenej informácií
5591 zobrazení stránky
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.
Scroll To Top